Warning: file_put_contents(): Only 0 of 7758 bytes written, possibly out of free disk space in /home/xjd/public_html/hhh.com.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 349
Krótka męska fryzura 2018

Praktyczna fryzura męska

Wydawać by się mogło, że wszystkie fryzury męskie są do siebie łudząco podobne. Jednak wbrew panującym pozorom i przekonaniom, fryzury dla panów potrafią być również bardzo różnorodne. Do przeszłości powoli odchodzą czasy, kiedy mężczyźni nie przywiązywali zbytniej uwagi do noszonego przez siebie uczesania. Dzisiaj panowie coraz chętniej odwiedzają fryzjerskie zakłady, wybierając chociażby pocieniowane fryzury.

Na pewno każdy z panów chce wyglądać jak najlepiej, dlatego moda na fryzury męskie zmienia się z sezonu na sezon. Jeszcze do niedawna panowie nosili tylko i wyłącznie krótkie włosy, dzisiaj natomiast coraz większą popularnością cieszą się również fryzury z włosów o średniej długości.

Praktycznymi męskimi fryzurami na pewno są fryzury młodzieżowe, które bardzo wyraziście są w stanie podkreślać rysy twarzy. Chcąc posiadać takie uczesanie, wystarczy poprosić fryzjera o nieco krótsze obcięcie boków, tak by góra pozostała dłuższa oraz pocieniowana. To właśnie panom w głównej mierze są przeznaczone bardzo krótkie fryzury, chociaż, jak się okazuje, na krótkie i stylowe uczesania coraz częściej decydują się także kobiety.

Z kolei mężczyźni, którzy wolą nosić włosy średniej długości, również mogą znaleźć idealne uczesanie dla siebie. Bardzo często przy takich włosach można pozostawić grzywkę, nawet nieco dłuższą. Oczywiście panom z takimi fryzurami również przyda się pomoc fryzjera, który pomoże doradzić, która z fryzur będzie najlepiej podkreślała rysy twarzy. W przypadku takich fryzur konieczne jest również stosowanie odpowiednich kosmetyków do stylizacji. Fryzura z włosów o średniej długości na pewno będzie więc zabierać nieco więcej czasu w pielęgnacji.

Coraz częściej na modowych wybiegach można zauważyć, że w układaniu fryzur, zarówno damskich, jak i męskich, nie ma jasno określonych zasad. Na czasie wydaje się być zarówno artystyczny nieład, określany czasem mianem sportowego bałaganu, jak i włosy starannie i gładko uczesane. Ważne jest przede wszystkim to, by nauczyć się samodzielnie korzystać z wszystkich możliwości, które daje nam dzisiaj stylizacja. W tym celu należy sięgać po najróżnorodniejsze żele, pianki oraz lakiery do włosów.