Warning: file_put_contents(): Only 0 of 7758 bytes written, possibly out of free disk space in /home/xjd/public_html/hhh.com.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 349
Upięcia na imprezy 2018

Okolicznościowe upięcia

By dodać fryzurze subtelności i świeżości, nie zawsze trzeba od razu stawiać na cięcie. Niekiedy wystarczy kilka prostych zmian, dodanie  ciekawego dodatku, a nasze uczesanie będzie prezentować się zupełnie inaczej.

Młode i nowoczesne kobiety bardzo często decydują się na fryzurę chłopczycę, która w zasadzie jest idealnym rozwiązaniem dla pań w każdym wieku. Krótko ostrzyżone włosy z pazurkami na grzywce stały się absolutnym hitem ostatnich sezonów i na takie uczesanie stawia coraz więcej kobiet. Fryzura niewątpliwie eksponuje całą twarz, podkreślającym tym samym subtelne rysy kobiecej twarzy. Nic więc dziwnego, że na tak krótkie uczesania z grzywką decyduje się dzisiaj naprawdę wiele pań.

Nawet najzwyklejszą fryzurę chłopczycę można jednak zamienić w pełne stylu i elegancji uczesanie. Ważna jest odpowiednia stylizacja. Jeśli nie chcesz, by twoja fryzura stała się przyklapnięta, koniecznie postaw na właściwą piankę, jednak nie nakładaj preparatu zbyt dużo. Grzywkę możesz dowolnie stylizować, decydując o tym, którą stronę twarzy chcesz bardziej przykryć. Będzie to świetna fryzura zarówno na wesele, jak i na inne przyjęcia.

By nawet bardzo krótka fryzura błyszczała na przyjęciu, możesz także postawić na różnego rodzaju dodatki. Zarówno blondynki, jak i brunetki będą doskonale prezentować się z fryzurami ozdobionymi srebrzystymi spinkami.

Wybierając się na ważną uroczystość, warto postawić na okolicznościowe krótkie upięcia. Młode kobiety mogą tu sobie pozwolić na sporo swobody, decydują się na przykład na duży stylowy kok, do którego wykonania może nam posłużyć gęsta treska. Do zebranych włosów należy dołączyć puszystą kitkę, a całość można podwinąć opaską bądź kolorową apaszką. To ciekawa propozycja na fryzurę na studniówkę.

Zarówno z użyciem treski, jak i własnych włosów, można zrobić wiele figlarnych, nowoczesnych koczków. Można je upinać z boku bądź z tyłu, tworząc w ten sposób ciekawą oraz subtelną fryzurę. Jeszcze do niedawna zdawały się dominować misternie upinane koki, obecnie natomiast najmodniejszymi trendami są koki proste, zarówno wysoko, jak i nisko upięte.