Warning: file_put_contents(): Only 0 of 7758 bytes written, possibly out of free disk space in /home/xjd/public_html/hhh.com.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 349
Stylowe fryzury gwiazd 2018

Najciekawsze fryzury gwiazd

Na pewno każda z nas bardzo często chciałaby móc się poszczycić fryzurą taką samą jak słynna gwiazda. Jak się okazuje, wcale nie jest to takie trudne, jak może nam się wydawać. Wystarczy odrobina fantazji i odpowiednie preparaty do stylizacji, a na pewno uda nam się wyczarować eleganckie i wytworne uczesanie.

Obecnie dość dużą popularnością cieszą się fryzury z lat sześćdziesiątych. Aby je stworzyć posiadać musisz gęstą treskę oraz umiejętność tapirowania włosów. Najciekawszymi fryzurami z tego okresu są koki, a także gęste loki. Są to fryzury niczym Brigitte Bardot, a niekiedy można nawet zetknąć się z pojęciem „uczesz się jak Bardotka„.

Duży stylowy kok mogą więc sobie sprawić dzisiaj wszystkie kobiety, nawet te noszące na co dzień krótkie uczesania z grzywką. W tym celu wystarczy dopiąć treskę, natapirować od spodu, a z wierzchu pozostawia się gładkie kosmyki. Młodzieżowe uczesanie a la Bardotka zrobisz również tapirując włosy na samym czubku głowy. Końce włosów oraz grzywkę należy pozostawić gładkie. Do takiej fryzury będzie jednocześnie doskonale pasować czarna opaska, koniecznie z kokardką, która jest najmodniejszym motywem tego sezonu.

Ciekawą fryzurą dla kobiet ceniących sobie połączenie elegancji z awangardowym stylem, może być również fryzura w stylu Marleny Dietrich.  By cieszyć się takim uczesaniem, należy krótko obciąć tył włosów i zestawić go ze starannie uczesaną grzywką. Grzywka oczywiście musi zostać ułożona w fale retro (jej końce podczas stylizacji możesz podkręcić lokówką). Na taką fryzurę mogą sobie pozwolić nawet panie z naprawdę krótkimi włosami, skróconymi z boku oraz z tyłu.

Jedną z najbardziej klasycznych fryzur są także blond loki, noszone przez wszystkim nam dobrze znaną Marylin Monroe. Jeśli chcesz móc się cieszyć taką fryzurą, koniecznie udaj się do fryzjera, zwłaszcza jeśli będzie się to wiązać ze zmianą dotychczas noszonego przez ciebie koloru włosów. Fryzura w stylu Marylin Monroe to przede wszystkim nienaganna elegancja i ponadczasowy styl. Jeśli natomiast jesteś już blondynką, wówczas możesz użyć wałków bądź lokówki o dość szerokiej głowicy, która pomoże ci w wyczarowaniu subtelnych loków, okalających twoją twarz.