Warning: file_put_contents(): Only 0 of 7758 bytes written, possibly out of free disk space in /home/xjd/public_html/hhh.com.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 349
Fryzurki z grzywką 2018

Młodzieżowe uczesania z grzywką

Obecnie nawet z najprościej ostrzyżonych włosów można wyczarować supermodną fryzurę. Absolutnym trendem tego sezonu wydają się być krótkie uczesania z grzywką, które mogą być noszone praktycznie przez kobiety w każdym wieku.

Krótkie włosy najmodniejsze są wycieniowane. Jeśli jesteś posiadaczką takich włosów, możesz zdecydować się na ich obcięcie półokrągło, tak, by z przodu zostały pozostawione były z lekko wydłużonymi bokami. Oczywiście nieodłącznym elementem takiego uczesania będzie grzywka, najlepiej długa oraz gęsta, która będzie sięgała aż za linię brwi. Taka fryzura jest jednocześnie dość prosta w codziennym układaniu. Wystarczy podczas suszenia unieść odrobinę pasma, a po zakończeniu spryskać delikatnie lakierem.

Innymi ciekawymi propozycjami krótkich uczesań z grzywką mogą być również krótkie fryzurki asymetryczne. Asymetria na nowo wraca do łask i to właśnie w stylizacji grzywki, więc panie, które chcą być na topie, na pewno powinny zainteresować się tym trendem.

Młode kobiety, poszukujące oryginalności i niepowtarzalnego uroku we fryzurze, mogą zdecydować się na równie modną, punkową grzywkę. To krótkie uczesanie odznacza się mocno cieniowanym, krótkim tyłem oraz pozostawionymi pasmami po bokach, które można na końcach nieco postrzępić. Grzywka oczywiście musi zostać mocno wycieniowana. Układając taką fryzurę trzeba się postarać o to, by kosmyki grzywki zostały zaczesane do tyłu, nieco podniesione i w ten sposób utrwalone.

Wytworny punk potrafi być bardzo zmysłowy i drapieżny zarazem. W ten sposób można również uformować ciekawie wyglądającego irokeza, który może być propozycją uczesania na sobotnie wyjście do klubu ze znajomymi. Podczas suszenia pasm należy delikatnie wmasować we włosy piankę. Górę wymodelować odpowiednią, półokrągłą szczotką, wcierając w nie odrobinę pasty do stylizacji.

Jeszcze jedną ciekawą propozycją na krótkie uczesania z grzywką może być klasyczne obcięcie na chłopczycę, ale w zupełnie nowej odmianie. W tym przypadku krótko obcięty tył można idealnie zestawić z grzywką ułożoną w zachwycające fale retro. Taka klasyczna fryzura świetnie sprawdzi się zwłaszcza podczas eleganckich i wytwornych przyjęć, zwłaszcza, że jej ułożenie i stylizacja wcale nie wydają się być trudne i czasochłonne.