Warning: file_put_contents(): Only 0 of 7758 bytes written, possibly out of free disk space in /home/xjd/public_html/hhh.com.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 349
Krótkie fryzury na ślub 2018

Krótkie fryzury ślubne

Ślub to z całą pewnością ważne wydarzenie w życiu każdej kobiety. Jednak, by poczuć się w tym wyjątkowym dniu naprawdę niepowtarzalnie należy zadbać przede wszystkim o swój wygląd. Jeśli termin ceremonii zbliża się wielkimi krokami, a my wciąż nie mamy upatrzonej fryzury ślubnej dla siebie, warto zacząć się rozglądać za modnymi uczesaniami i upięciami.

Ślubne fryzury są niezwykle zróżnicowane,  dlatego wśród nich znajdziemy zarówno klasyczne uczesania dla pań z długimi włosami, jak i bardzo krótkie fryzury. Ważna jest jednak nie sama fryzura, ale również kolor włosów. Jeśli farbowałyśmy włosy, być może posiadamy odrosty, a tych przed ślubną ceremonią należy się czym prędzej pozbyć.

Decydując się na konkretną fryzurę ślubną, musimy pamiętać, by nasze uczesanie doskonale komponowało się ze ślubną kreacją. Jeśli nasza suknia będzie posiadała nieduży dekolt, wówczas doskonale mogą się sprawdzić klasyczne koki oraz inne upięcia włosów do góry. Jeśli natomiast nasza kreacja nie będzie miała ramiączek bądź będzie miała spory dekolt, wówczas możemy zdecydować się na rozpuszczone kosmyki, które zostaną przez fryzjera starannie wystylizowane oraz ułożone.

Ślubna fryzura ponadto powinna pasować do naszego welonu bądź wianka, który zamierzamy włożyć. Bardzo często panie młode decydują się ponadto na ciekawe dodatki, na przykład w formie różnego rodzaju przypinek, diademów bądź świeżych kwiatów. Takie subtelne elementy doskonale harmonizują z białymi, czystymi kolorami, podkreślając jednocześnie urodę kobiety.

Najpopularniejszą fryzurą ślubną bez wątpienia wciąż jest klasyczny kok. Co ciekawe, dzisiaj na jego uczesanie mogą zdecydować się nie tylko panie z długimi włosami, ale nawet z tymi całkiem krótkimi, dzięki możliwości dopięcia gęstej treski. Taka fryzura świetnie wygląda w zasadzie na każdym kolorze włosów.

Chętnie wybierane krótkie fryzury to również włosy dość gładko zaczesane, delikatnie ułożone w fale. Taka fryzura świetnie będzie komponować się z wieloma dodatkami, do takiego uczesania śmiało więc można dodać oryginalnie prezentującą się spinkę bądź inną błyskotliwą ozdobę.

Krótkie włosy można również nieco natapirować i pognieść, tworząc ciekawą fryzurę ślubną. Eleganckimi dodatkami w tym przypadku na pewno będą drobne perły bądź srebrzyste wsuwki i spinki.