Warning: file_put_contents(): Only 0 of 7758 bytes written, possibly out of free disk space in /home/xjd/public_html/hhh.com.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 349
Modne fryzury asymetryczne 2018

Fryzurki asymetryczne

Naturalne oraz twarzowe uczesanie sprawi, że poczujesz się wyjątkowo kobieco oraz atrakcyjnie. Od niedawna absolutną podstawą w strzyżeniu włosów wydaje się być asymetria. Do łask wraca także geometryczne cięcie, na które stawia coraz więcej pań, zwłaszcza młodych oraz nowoczesnych.

Asymetrię najlepiej widać w stylizacji grzywki, aczkolwiek nie tylko. Panie będące posiadaczkami krótkich włosów, mogą postawić na przykład na niezwykle modnego asymetrycznego boba. Włosy w tej fryzurze mają lekko wycieniowane końcówki, a grzywka zyskuje na znaczeniu dzięki drapieżnym pazurkom. Taka krótka asymetryczna fryzurka jest bardzo prosta w układaniu, dlatego może to być idealna propozycja dla pań, poszukujących naturalnego uczesania na każdy dzień, szybkiego w stylizacji.

Coraz większym zainteresowaniem cieszą się również geometryczne, bardzo krótkie fryzury. Precyzyjnie obcięta grzywka oraz ukośne pazurki wydają się być uczesaniem godnym polecenia praktycznie każdej kobiecie. To jeszcze niezbyt radykalne cięcie, więc taką fryzurę mogą wybrać nawet niezdecydowane osoby.

Nieco śmielszym kobietom można natomiast polecić nową odmianę pazia, która również jest krótką fryzurą asymetryczną. To jeden z najmodniejszych trendów tego sezonu. Uczesanie to mogą wybrać przede wszystkim kobiety z nieco cieńszymi włosami, których czupryna dodatkowo nie należy do najgęstszych. Tył fryzurki jest tradycyjnie krótki, natomiast po bokach można dodatkowo zdecydować się na pozostawienie ukośnych baczków, subtelnych i seksownych zarazem.

Całkiem odważne, młode kobiety mogą również zdecydować się na ostre, asymetryczne cięcie. Zarówno średnie, jak i krótkie włosy obcina się wówczas skosami. Taka fryzura zyskuje niezwykle awangardowy akcent. Pasma po bokach również mogą mieć różne długości, podobnie jak grzywka.

Jeszcze jedną ciekawą krótką asymetryczną fryzurą może być irokez. Tył oraz boki pozostają wówczas nieco krótsze, natomiast góra jest dłuższa. Takie uczesanie może być idealnym rozwiązaniem na przykład na imprezę sylwestrową bądź nawet na sobotnie wyjście do dyskoteki w gronie najbliższych przyjaciół.