Warning: file_put_contents(): Only 0 of 7758 bytes written, possibly out of free disk space in /home/xjd/public_html/hhh.com.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 349
Fryzury dla kręconych włosów 2018

Krótka fryzura a kręcone włosy

O pięknych, kręconych włosach z całą pewnością marzy niejedna kobieta. Tymczasem posiadaczki skręcających się pasm, nie zawsze zadowolone są z wyglądu swoich włosów. Dobranie właściwej fryzury do tego rodzaju kosmyków jest bardzo ważne, by czuć się kobieco oraz atrakcyjnie.

Kręcone włosy mogą więc stanowić spore wyzwanie, zarówno dla ich posiadaczek, jak i dla fryzjerów. Strzyżenie loków na pewno nie należy do najprostszych czynności fryzjerskich, a co więcej, nieprawidłowo ostrzyżone włosy mogą nawet stać się utrapieniem dla kobiety.

Osoby z kręconymi włosami powinny przede wszystkim unikać zbyt krótkich cięć, które nie będą zbyt ładnie się prezentować. Bardzo krótkie fryzury raczej więc nie będą propozycjami dla pań, będących właścicielkami naturalnie kręcących się, bujnych loków. Co więcej, niewskazane są również cięcia równe, oznaczające po prostu ciężką fryzurę. Wówczas całość nie będzie się układała, otrzymamy więc rezultat zupełnie odwrotny od zamierzonego.

Fryzura dla kręconych włosów nie jest zatem bez znaczenia. Osoby z włosami krótkimi oraz półkrótkimi mogą wybrać asymetryczne cięcie, które w obecnym sezonie jest bardzo modne. Jedna strona może więc być bardziej lub mniej wycięta, a co więcej, do tego można zdecydować się na grzywkę, krótszą lub dłuższą.

Natomiast osoby z włosami nieco dłuższymi absolutnie nie powinny decydować się na równe cięcia. O wiele lepszym rozwiązaniem będzie wybór cieniowania, które pomoże podkreślić cały kształt fryzury, a także pozwoli na zachowanie objętości w najbardziej wymagających tego miejscach.

Loki mogą pięknie zakrywać uszy, ale mogą również doskonale modelować owal twarzy. Jeśli masz kręcone włosy, wówczas wystarczy, iż wgnieciesz w mokre pasma nieco pianki do włosów i umiejętnie je wysuszysz.

Przy kręconych włosach niezmiernie ważne znaczenie ma pielęgnacja oraz odpowiednia stylizacja kręcących się pasm. Na pewno włosy kręcone trzeba odpowiednio nawilżać, bowiem potrafią się one bardzo szybko przesuszać. Używajmy do tego celu tylko i wyłącznie preparatów przeznaczonych do pielęgnowania włosów kręconych. Jeśli chodzi natomiast o stylizację, to na pewno warto postawić na naturalne wysychanie kosmyków, by zapobiec ich przesuszeniu.