Warning: file_put_contents(): Only 0 of 7758 bytes written, possibly out of free disk space in /home/xjd/public_html/hhh.com.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 349
Najkrótsze fryzury 2018

Bardzo krótkie fryzury

Zgodnie z najnowszymi trendami mody, fryzury powinny odznaczać się wyjątkowym stylem oraz niepowtarzalnym wdziękiem. I chociaż długie włosy wciąż wydają się być w modzie, to jednak coraz więcej pań stawia na krótkie fryzury damskie.

Podstawą w strzyżeniu włosów o krótkiej oraz średniej długości jest w głównej mierze geometria, chociaż coraz częściej można również usłyszeć o asymetrycznych fryzurach, które także są obecnie niesłychanie modne. Asymetria widoczna jest nie tylko w stylizowaniu grzywki, ale także włosów na całej ich długości.

Wśród bardzo krótkich fryzur nowym trendem jest cieniowanie włosów w dość specyficzny sposób. Cieniowanie dodatkowo niekiedy podkreślane jest starannie dobieranymi kolorami, na przykład jaśniejszymi u góry oraz ciemniejszymi po bokach.

Bardzo krótkie fryzury można ponadto ozdabiać ciekawymi, modnymi dodatkami, na przykład w formie cieniutkiej opaski o jaskrawym kolorze. Modnym aktualnie motywem są również wszelkiego rodzaju kokardki, dlatego opaska z kokardą również może posłużyć ci do przyozdobienia krótkiej, zgrabnej fryzury.

Panie posiadające krótkie włosy mogą także zdecydować się na intensywny kolor, który jest obecnie niesłychanie trendy. Jeśli wybierzemy kolor rudy, pamiętajmy, że najmodniejszy jest w odcieniu miedzi, natomiast decydując się na brąz, postawmy na barwę gorzkiej czekolady.

Natomiast wśród fryzur dla włosów średnich wciąż króluje ponadczasowy bob, chociaż i ten zyskał zupełnie nową odmianę. Posiadaczki kosmyków o średniej długości mogą postawić na przykład na boba o asymetrycznym cięciu lub na nowoczesnego boba geometrycznego. Fryzura ta ma wciąż spore grono zwolenniczek wśród pań doskonale wiedzących, że bob będzie zawsze w modzie.

Najnowsze trendy dopuszczają również tapirowanie, nawet tych najkrótszych fryzur. By natapirować bardzo krótkie włosy należy wziąć grzebień z dość gęsto rozmieszczonymi ząbkami. Każde z pasm mocno tapirować, aż do uzyskania satysfakcjonującego efektu. Na samym końcu fryzurę dobrze jest utrwalić lakierem.